1. דף הבית
  2. /
  3. תיאטרון
  4. /
  5. סדנאות תיאטרון

סדנאות תיאטרון

 

בתקופת הקורונה מקום הפעילות מתרחש באותן שעות  דרך אפליקצית זום    הלינק יפתח בעמוד חדש


דור סדנאות משלב תכניות הכשרה למשחק תיאטרון עם אימונים גופניים ותודעתיים לחיזוק התנועה ושיפור הביצועים. יישום תרגילי הסדנאות ברפרטואר המשחק הופך את האמנים לחזקים יותר מבחינה נפשית ופיסית, מה שמוביל למופעים בעלי עצמה, כנים ומרגשים יותר.

שילוב תודעה ונפש במשחק

בדור סדנאות מדגישים את חשיבות ההכשרה התודעתית והתנועתית. זוהי שיטה המציידת את השחקן בערכת כלים שלמה המסייעת לו לנוע על הבמה, להתחבר לתודעת הדמויות אותן הוא מגלם, ולנוע בקלות. סדנאות לתיאטרון מתמקדות בטכניקה, אך ללא ספק מלמדות את השחקנים לפעול מתוך שילוב נפש, גוף ורוח.

להתחבר לדמיון

דור סדנאות מלמד את אמנות המשחק ומתגאה בתכניות סדנאות לתיאטרון עם שחקנים חובבים בעלי כושר המצאה ודמיון. זוהי תוכנית לימודים המאפשרת למשתתפים להתעמק בסיפור הדרמטי,
ולעבור משלב השיפוט לשלב החוויה הממציאה את עצמנו מחדש.

תרגולים מקיפים

דור סדנאות מציע לשחקנים חובבים להשתתף בסדנאות על מנת לשפר כישורי מודעות מרחבית ותנועה. סדנאות לתיאטרון מציעות אף את לימוד כל הדיסציפלינות, ללא צורך בניסיון קודם, וללמוד את אמנות גילום התפקידים (משחק), התנועה, והחיבור הנפשי לתודעה ולמחוזות הדמיון. כולל עמידה מול מצלמה (אפליקצית זום)בתקופת קורונה) 


סדנאות לתיאטרון נוגעות בכל תחומי החיים

דור סדנאות מלמד את המשתתפים לנקוט בגישה ביצועית המשפרת את הביטחון העצמי, מקדמת מנהיגות, ומאפשרת את השמעת הקול הפנימי. אם אתה מחפש לבטא את עצמך טוב יותר, סדנאות לתיאטרון ילמדו אותך שיטות התמקדות ברזולוציה גבוהה של תרגילים המבוססים על סיפורים ומשחקים.


טואול - בניית אתרים