תוכניות סדנאות לתיאטרון

052-4377447 

              דור סדנאות משלב תכניות הכשרה למשחק תיאטרון עם אימונים גופניים ותודעתיים לחיזוק התנועה ושיפור הביצועים. יישום תרגילי                                             הסדנאות ברפרטואר המשחק הופך את האמנים לחזקים יותר מבחינה נפשית ופיסית, מה שמוביל למופעים כנים ומרגשים יותר.


שילוב תודעה ונפש במשחק

בדור סדנאות מדגישים את חשיבות ההכשרה התודעתית והתנועתית. זוהי שיטה המציידת את השחקן בערכת כלים שלמה המסייעת לו לנוע על הבמה, להתחבר לדמויות אותן הוא מגלם, ולנוע בקלות. סדנאות לתיאטרון מתמקדות בטכניקה, אך ללא ספק מלמדות את השחקנים לפעול מתוך שילוב נפש, גוף ורוח.


להתחבר לדמיון

דור סדנאות מלמד את אמנות המשחק ומתגאה בתכניות סדנאות לתיאטרון עם שחקנים חובבים אך בעלי כושר המצאה ודמיון. זוהי תוכנית לימודים המאפשרת למשתתפים להתעמק במלודרמה, לעבור משלב השיפוט לשלב החוויה ולהמציא את עצמם מחדש.


תרגולים מקיפים

דור סדנאות מציע לשחקנים חובבים להשתתף בסדנאות על מנת לשפר כישורי מודעות מרחבית ותנועה. סדנאות לתיאטרון מציעות אף את לימוד כל הדיסציפלינות, ללא צורך בניסיון קודם, וללמוד את אמנות גילום התפקידים, התנועה, והחיבור הנפשי לתודעה ולמחוזות הדמיון.


סדנאות לתיאטרון נוגעות בכל תחומי החיים

דור סדנאות מלמד את המשתתפים לנקוט בגישה ביצועית המשפרת את הביטחון העצמי, מקדמת מנהיגות, ומאפשרת את השמעת הקול הפנימי. אם אתה מחפש לבטא את עצמך טוב יותר, סדנאות לתיאטרון ילמדו אותך שיטות התמקדות ברזולוציה גבוהה של תרגילים המבוססים על סיפורים ומשחקים.


השער לאימוני משחק

שיטת האימונים של דור סדנאות משלבת לימודי אייקידו, גישות שונות בתיאטרון, תנועה וריקוד. סדנאות לתיאטרון מציעות תכניות חממה לאימונים אמנותיים המאפשרים למשתתפים להפוך משחקנים חובבים לשחקנים מקצועיים.

טואול בניית אתרים