לוגו של דור סדנאות אומנות המשחק

      052-8408552 phone icon
                                                                                              facebook icon

סדנאות משחק

סדנאות משחק מעניקות שער תקווה להבטחת השגת תפקיד נחשק, שיפור מיומנויות העמידה מול קהל, או למידה מעמיקה יותר של האישיות דרך תרגילים דרמטיים. כשאתה הופך לשחקן, אתה מבצע עסקה עם עצמך. אתה לומד את עבודת השחקן, והמשחק הופך להיות חלק מחייך.


כישורי משחק אמיתיים

המפגשים בדור סדנאות מתקיימים מדי חודש, והם נקראים "סדנאות" היות והם מציעים למשתתפים הזדמנות ללמוד מתוך עשייה, להפגין את כישוריהם מול המורה והבמאי דור פלס, ומול המשתתפים האחרים, ולקבל ביקורת בונה. אלו הן שיטות חווייתיות, והסדנאות בנויות כך שהן מספקות מידת תוכן רבה בזמן קצר, ומהוות הזדמנות יוצאת דופן ללימוד המקצוע.


מפסיביות לאקטיביות

השחקנים לומדים את אמנות הבמה, ומכירים באופי העמוק של המקצוע. הלימודים הופכים אותם מצופים פסיביים במחזות, לשחקנים אקטיביים מקצועיים. הם רוכשים את כל הידע הדרוש להם לעבוד בתעשייה זו ולזכות בתפקידים נחשבים.


מטרת הסדנאות

סדנאות משחק בדור סדנאות נועדו לשרת את הצרכים השונים של הסוגים השונים של התלמידים. הן מאפשרות לתלמידים את הבנת הדרישות המחמירות משחקן, ורבים מהם "נדבקים בחיידק המשחק" במהלך הסדנה. הם מבינים כי בסדנה אחת לא יוכלו למלא את רצונם ללמוד את כל הניתן על מלאכת המשחק, ולכן שבים להשלמת סדרת סדנאות נוספות להעמקת לימודיהם.


מהלך סדנאות משחק

במהלך הסדנאות, התלמידים לומדים קול ותנועה, גיוון קול וביטוי הפעולה בקול, תמיכה מהמשתתפים האחרים, ושיטות משחק החושפות אותם לשיטות קריאה ודיון במחזות, המהווים את הכלים העיקריים של הסדנאות.


לחיות, לנשום ולאכול משחק

קצב סדנאות המשחק בדור סדנאות הוא תובעני, ועל התלמידים להיות מוכנים לחיות, לאכול ולנשום משחק במשך כל הסדנה. עליהם להיות מוכנים אף לעבוד על שיעורי משחק שאינם קונבנציונאליים, לשם הדגשת בניית ובקרת הדמות אותה הם לומדים לגלם.


האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים