סדנאות משחק

כישורי חיים ומשחק

סדנאות משחק מעניקות שער תקווה להבטחת השגת תפקיד נחשק, שיפור מיומנויות העמידה מול קהל, או למידה מעמיקה יותר של האישיות דרך תרגילים דרמטיים. כשאתה הופך לשחקן, אתה מבצע עסקה עם עצמך. אתה לומד את עבודת השחקן, והמשחק הופך להיות חלק מחייך.

לימודי משחק בדור סדנאות

המפגשים מתקיימים מדי שבוע, והם נקראים "סדנאות" היות והם מציעים למשתתפים הזדמנות ללמוד מתוך עשייה, להפגין את כישוריהם מול המורה והבמאי דור פלס, ומול המשתתפים האחרים, ולקבל ביקורת בונה. אלו הן שיטות חווייתיות, והסדנאות בנויות כך שהן מספקות מידת תוכן רבה בזמן קצר, ומהוות הזדמנות יוצאת דופן ללימוד המקצוע.

מפסיביות לאקטיביות

השחקנים לומדים את אמנות הבמה, ומכירים באופי העמוק של המקצוע. הלימודים הופכים את המתמידים, מצופים פסיביים במחזות, לשחקנים אקטיביים ומקצועיים. הם רוכשים את כל הידע הדרוש להם לעבוד בתעשייה זו ולזכות בתפקידים.


מטרת הסדנאות

סדנאות משחק   שנתיות בדור סדנאות נועדו לשרת את הצרכים השונים של הסוגים השונים של התלמידים. הן מאפשרות לתלמידים את הבנת הדרישות המחמירות משחקן, ורבים מהם "נדבקים בחיידק המשחק" במהלך הסדנה. הם מבינים כי בסדנה אחת לא יוכלו למלא את רצונם ללמוד את כל הניתן על מלאכת המשחק, ולכן שבים להשלמת סדרת סדנאות נוספות להעמקת לימודיהם.

לחץ פה

מהלך סדנאות משחק

במהלך הסדנאות, התלמידים לומדים פיתוח קול ותנועה, גיוון קול וביטוי הפעולה בקול ןבגוף, תמיכה מהמשתתפים האחרים, ושיטות משחק מגוונות החושפות אותם לשיטות קריאה, ניתוח ודיון במחזות, המהווים את הכלים העיקריים של הסדנאות.

לחץ פה

לחיות, לנשום ולאכול משחק

קצב סדנאות המשחק בדור סדנאות הוא תובעני, ועל התלמידים להיות מוכנים לחיות, לאכול ולנשום משחק במשך  הסדנה. עליהם להיות מוכנים אף לעבוד על שיעורי משחק שאינם קונבנציונאליים, לשם הדגשת בניית ובקרת הדמות אותה הם לומדים לגלם.

לחץ פהlogo בניית אתרים