"מים גנובים" הפקת התיאטרון בנתניה
 

       מקום ראשון להצגה "מים גנובים" של התיאטרון בנתניה

 ופרס הבימוי לדור פלס

  ההצגה "מים גנובים" הוזמנה להציג בתל אביב בעקבות הזכייה בפסטיבל 'כל הארץ במה'. 
מקום ראשון להצגה "מים גנובים" של התיאטרון בנתניה ופרס הבימוי לדור פלס. ההצגה "מים גנובים" הוזמנה להציג בתל אביב בעקבות הזכייה בפסטיבל 'כל הארץ במה'. מחזה ליטל פורת, בימאי דור פלס, שחקניות דליה לוי, שירלי עבודי, הדר לוין, איילה פוגל
 
התיאטרון זכה במקום הראשון בפרס ההצגה ובפרס הבימוי בפסטיבל 'כל הארץ במה' על שם נצר שהתקיים בצוותא בתל אביב ביום שבת ה-24.9.05. השופטים נימקו את החלטתם באוסף סופרלטיבים  שלא היו מביישים שום תיאטרון מקצועי: 

א.בחירה מוצלחת של מחזה. ב. מחזה מעניין אשר מתמקד במערכת יחסים מורכבים בין הנפשות הפועלות בהצגה. ג. משחק משכנע, אמין ומקצועי. ד. בימוי מבריק שמשרת את המחזה היטב. ה. תפאורה פונקציונאלית אשר מבטאת את היחסים המורכבים בבית.

במאי ההצגה, דור פלס אמר כי "תמיד נחמד לקבל הכרה ופרסים אבל כל מי שעוסק בתחום יודע שתיאטרון זה לא תחביב אלא אורח חיים. אם אתה לא חי ונושם תיאטרון בכל רגע ורגע הסיכוי להצליח בתחום אפסיים. הצלחנו לקבל את הפרסים בזכות המשמעת הקפדנית שארבעת השחקניות הכניסו את עצמן. אנו מקיימים סדנאות תיאטרון בנות שלוש שנים על מנת להגיע לרגע הזה בו מי שמצליח לטפס במעלה השנים בסדנאות למשחק מגיע גם לשחק בהפקות התיאטרון. עשינו חזרות של שלושה חודשים, יום ולילה ובסוף אני שמח לומר כי ההשקעה החזירה את עצמה." ואמנם מי שראה את ההצגה יודע כי היא תופסת אותך בגרון כבר מההתחלה. לאחר דבר חבר השופטים עלה לברך על הבמה נציג של משפחת נצר מקיבוץ מרום הגולן וציין את העבודה של תיאטרון נתניה כראויה לשבח ואת הזכייה בפעם שלישית (2003, 2001) מתוך תשע פעמים שהפסטיבל התקיים. הוא הזמין את התיאטרון להציג את ההצגה בקיבוץ מרום הגולן. כמו כן הוזמנה ההצגה למרכז נורית קציר בחאן ירושלים במסגרת פסטיבל ירושלים לאמנויות.הבמאי, דור פלס, מנהלת התיאטרון והשחקניות התקבלו בתשואות רבות על הבמה עם קבלת התעודות.
 
על היוצרים, מחזאי,במאי,שחקנים,תפאורה,תאורה,מוסיקה
 

  

logo בניית אתרים