1. אודות -על הבמאי
  2. מידע נוסף
  3. מאמרים
https://dorsadnaot.blogspot.com/
052-4377447 

אם נדבקתם בחיידק הבמה, שיעורי משחק הם כרטיס הכניסה שלכם לתחום. אם תמיד הרגשתם שיש לכם כישרון משחק לא ממומש ואתם יודעים שיש לכם את מה שצריך בשביל לרגש, להצחיק ולכבוש – הגיע הזמן שתירשמו אל שיעורי משחק ותתחילו להגשים את עצמכם. הכלים שתקבלו בשיעורים יסייעו לכם לבטא את הכישרון שלכם ולפרוץ קדימה אל תעשיית הבידור.
בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה במספר ערוצי הטלוויזיה ומופעי התיאטרון. ענף הבידור והמשחק נהנה מתנופת פיתוח ומעורר עניין רב. נוצר כך ביקוש תמידי לשחקנים מוכשרים וכישרונות חדשים. בכל שנה אנחנו עדים לפריצות של שחקנים חדשים שכובשים את המסך בסערה ומקבלים תפקידים ראשיים בכל ההפקות הנחשבות ביותר. אם אתם חושבים שגם לכם יש את מה שצריך בשביל להצליח בתחום – קורס משחק הוא המקום בו תטעמו לראשונה את הטעם המשכר של ההצלחה.
תעשיית הבידור בישראל נמצאת מזה מספר שנים במגמה של התפתחות. שחקנים חדשים בכל הגילאים מלוהקים ישירות מבתי הספר למשחק להפקות טלוויזיה, הצגות תיאטרון ופרסומות. אין ספק שמדובר בתחום תחרותי שדורש מכם לפתח עור של פיל, אך יש בתחום הזה גם רגעים טובים של הצלחה וסיפוק. עולם המשחק ידוע כדינמי, מאתגר, זוהר ומרתק. לא קיים עוד ענף בו תצליחו ביום אחד להגיע אל הפסגה. האפשרות להצלחה מהירה מביאה אל ענף המשחק הרבה צעירים וגם מבוגרים שחולמים על פרסום ותהילה.
מחפשים בית ספר למשחק שנחשב לאחד הטובים בתחום? פועלים בישראל מספר בתי ספר שנחשבים למעולים, אך רק אחד מהם הוא זה שמתאים לכם. יש לכל מסלול לימודים בתחום המשחק יתרונות וחסרונות. הסוד לבחירה נכונה הוא היכולת שלכם להגדיר את הצרכים והציפיות. בשלב ראשון תתבקשו להחליט בין בתי ספר למשחק שמציעים רק מסלולי לימוד אינטנסיביים של שלוש שנים לבין בתי ספר שמציעים גם קורסי ערב וסדנאות. לימוד אינטנסיבי של 3 שנים אינו מתאים לכולם ובהתאם נפתחו בארץ ובעולם מסגרות לימוד נוספות.
תחילה חשוב להבדיל בין סדנאות משחק לבין לימודי תואר ראשון במשחק שדורשים 3 שנים של לימודים. הסדנאות לרוב קצרות וממוקדות יותר. סדנת משחק תוכל לשמש טעימה ראשונה בעבור אלו שמתלבטים האם לימודי משחק אכן מתאימים להם. נציין שרוב התלמידים שמגיעים אל הסדנאות מתאהבים ברגע בתחום המשחק וממשיכים הלאה אל לימודי משחק במסלול מלא.
יום העבודה של השחקן אינו עוד יום עבודה רגיל. שחקנים נדרשים בימי עבודה מרוכזים ועמוסים. ייתכן מצב בו שחקן משתתף בהפקה שדורשת ממנו לעבוד מסביב לשעון למשך שבוע שלם. שעות העבודה של השחקנים אינן קבועות או מסודרות. אם אתם מחפשים משרה קבועה של 09:00-17:00 תחום המשחק יוכל להציע לכם משרות של הוראה והדרכה.
רבים מאתנו חיים שנים רבות ללא מימוש של הכישרונות שלנו. אנחנו מתעוררים בכל בוקר אל משרה משרדית משעממת וחסרת מעוף. ישנם לא מעט ישראלים שאכן מסתפקים באורח חיים פשוט ומשעמם, אך אם אתם עשויים מחומר אחר ואתם לא מסוגלים עוד להסתיר את הכישרונות והחלומות שלכם – הגיע הזמן לשינוי! בתי הספר למשחק הם המקום בו תצליחו לפרוץ, להשתחרר, למצוא את האושר ולהכיר אנשים שחושבים כמוכם וחיים עם אותן שאיפות ואנרגיות.
אם התשוקה לבמה קיימת בכם וכבר מגיל צעיר אהבתם להופיע ולהיות במרכז תשומת הלב – אין ספק שלימודי תיאטרון הם מה שאתם מחפשים. לימוד תיאטרון מציע לסטודנטים הכשרה מקיפה בתחום מתוך מטרה להעניק להם את כל היכולות הדרושות להשתלב בהפקות תיאטרון. מסלול הלימודים כולל השכלה עיונית ומעשית. כל הסטודנטים משתתפים בהצגות והפקות של בית הספר.
היכולת לעמוד מול קהל תשפר בצורה משמעותית את מיומנות הפרזנטציה שלכם. אם אתם מרגישים שעמידה מול קהל היא נקודת התורפה שלכם – הגיע הזמן ללמוד איך עושים את זה נכון. לרוב, הקושי בעמידה מול קהל נובע מחוסר ביטחון או התרגשות. כאשר תדעו כיצד לעמוד נכון מול קהל, אתם תהיו מלאים בביטחון וכל הקשיים ייעלמו כלא היו. עמידה מול קהל נדרשת היום כמעט בכל תפקיד ניהולי או משרת הוראה/הדרכה, יש לכם כאן הזדמנות לרכוש מיומנות שתסייע לכם לקדם את הקריירה שלכם.
כל שחקן מתחיל זקוק ליידע תיאורטי ותרגול. סדנאות תיאטרון הן המקום בו תצליחו ללמוד אודות המשחק, ההיסטוריה של התיאטרון, אומנות התנועה, פיתוח קול וכן הלאה. הסדנה היא המקום בו כל סטודנט יכול לבטא את עצמו ולפלס את דרכו אל המקצוע בו הוא מבקש לעסוק בעתיד. הסדנאות מעניקות בסיס התחלתי לשחקנים, במאים, תסריטאים, כותבים, אנשי סאונד, מעצבי תפאורה ועוד. בסיום הלימודים, בוגרי הסדנה משתלבים במשרות בתיאטרון, בטלוויזיה וגם בהוראה והדרכה.
מהם הבדלים בין לימודי תסריטאות לטלוויזה וקולנוע לבין לימודי תסריטאות להצגות ומחזות בתיאטרון
למה קבוצות מטרה בפייסבוק נהפכות ללוח מודעות מקוון?
logo בניית אתרים