אחת ולתמיד

מופע אישי של השחקנית הדר לוין השוזר מונולוגים של נשים מתוך מיטב המחזאות, לסיפור דרכה המיוחדת להגשמה עצמית. הדר מדברת על הכל... קשיים, ילדים, קריירה, זוגיות, גירושים, אהבה ועוד... המופע נוגע בתעוזה, באומץ, בכנות, ברצון ובהתמדה, הנדרשים בכדי לצאת לדרך המפותלת להגשמת חלום. מי אמר שהשמיים הם גבול? ...זאת רק ההתחלה... מצחיק, מרגש ו...מפתיע !!!
 

 

על השחקנית (40 , גרושה + 5)
בוגרת סמינר הקיבוצים, סדנאות התיאטרון של
דור פלס, סדנת משחק למבוגרים בבית צבי וסדנאות הבמה. עסקה כמורה 10 שנים בחינוך וכיום שחקנית בוגרת האקדמיה לאומנות המופע, שם השתתפה בהצגות: "מסך מפוצל"', "אהבה ומלחמה", "בית ברנרדה אלבה",  "ציד מכשפות", "עפר ואפר", "קרום". 
שחקנית ומנחת ערבים והפעלות חברתיות למבוגרים ולנוער. השתתפה בהצגת הילדים "תוהו ובוהו", פרינג' בביכורי עיתים בבימויה של רוז משיחי. בהצגות: "אל תקרא לי מותק", "מים גנובים", "תיאטרון בסלון" ו"קלפנים" בתיאטרון נתניה. ניהול הפקה להצגה "קשורה" בתיאטרון "תמונע" בבימויו של עידן זילברשטיין, באופרה הישראלית: "שיקוי אהבה" ועוד בקולנוע ובטלוויזיה.

 
 

                                                                                                                               

הייתי במופע של הדר לוין אתמול. אין ספק שאת שחקנית בחסד עליון. אכן, היה מפתיע לראות את הפן של השחקן הדרמתי שבך במופע והדרך שבה ריגשת את קהל הצופים. אני כל כך מזדהה עם החיידק שמקונן בך, כמו שהוא מקונן בי (בפן אחר - אינטרנטי) וזה עוד תוכחה עבורי שאני בדרך הנכונה - תודה שהבהרת לי את זה בשקיפות שיצרת לי. מופע מדהים - לכו לראות - המופע נותן המון חומר למחשבה לכל מי שקשה לו עם המסכה שהוא לובש (ה"מי אני מה אני" אבל לא כזה של הגשש החיוור אלא הרבה יותר מפוכח ומוחשי) והוא רוצה אחת ולתמיד להיפטר ממנה .  גל קריכלי 


 
 
 
לכרטיסים והזמנות 050-8391918

טואול בניית אתרים