1. אודות -על הבמאי
  2. מידע נוסף
  3. מאמרים
  4. שיעורי משחק
https://dorsadnaot.blogspot.com/
052-4377447 

שיעורי משחק

שיעורי משחק – מידע שימושי למתחילים


אם נדבקתם בחיידק הבמה, שיעורי משחק הם כרטיס הכניסה שלכם לתחום. אם תמיד הרגשתם שיש לכם כישרון משחק לא ממומש ואתם יודעים שיש לכם את מה שצריך בשביל לרגש, להצחיק ולכבוש – הגיע הזמן שתירשמו אל שיעורי משחק ותתחילו להגשים את עצמכם. הכלים שתקבלו בשיעורים יסייעו לכם לבטא את הכישרון שלכם ולפרוץ קדימה אל תעשיית הבידור. 

איפה כדאי ללמוד שיעורי משחק?

בית ספר טוב למשחק הוא כזה ששם בראש סדר העדיפויות את ההכשרה של התלמידים. בחירה חכמה תהיה בית ספר שדוגל בלימוד באמצעות העצמה והתפתחות אישית. אתם תופתעו לגלות את הרגשות, היכולות והכישורים שיתפרצו מכם במהלך השיעורים. קורס משחק הוא מסע אל תוך הנפש, אתם צריכים להיות מוכנים לקראת העצמת הנקודות החזקות והתמודדות עם החלשות. הקורס הוא הזדמנות להתפתח בחיים האישיים, לשפר את הביטחון העצמי, לשפר מיומנויות, לפתח חשיבה יצירתית ולהכיר חברים עם חלומות, כישורים ותחומי עניין דומים. 

מה תלמדו בשיעורי המשחק?

מערך שיעורי משחק כולל בראש ובראשונה לימוד של יסודות המשחק וטכניקות משחק שמתאימות לתיאטרון, לטלוויזיה ולקולנוע. השיעורים יכללו תרגול של דיאלוגים, שיטות ללמידת טקסטים, טכניקות להצלחה באודישנים, אלתור מול מצלמה, דיאלוגים, השתלבות בסצנות. שיעורי המשחק כוללים גם תרגול של דינמיקה חברתית ותרגילים לחיזוק הביטחון העצמי והעצמה. 

היכן מתקיים הקורס?

לקראת פתיחת ההרשמה בבתי הספר למשחק בארץ כדאי להחליט בין מסלול לימודי ערב לבין מסלול לימודי יום. אם אתם מתכננים להמשיך לעבוד במשרה מלאה לצד הלימודים – כדאי לבחור במסלול לימודי ערב. את בית הספר תבחרו  בהתאם למקום המגורים שלכם. אם מצאתם בית ספר למשחק שתואם את הסגנון שלכם ואתם מרגישים שזה המקום בו תצליחו לפרוץ קדימה – עשו את המאמץ הדרוש על מנת להגיע אל בית הספר. 

אם אין לכם העדפה לבית ספר מסוים – תבחרו במקום שיש לכם גישה נוחה ופשוטה אליו. במידה ואתם מתניידים באמצעות תחבורה ציבורית כדאי לבדוק אלו קווי אוטובוס ורכבות פועלים באזור. אל תשכחו לבדוק גם את שעות הפעילות. אלו שמתכננים להגיע אל בית הספר ברכב פרטי מתבקשים לבדוק את הזמינות של מקומות החנייה באזור. 

לבלוג שלנו

logo בניית אתרים