1. אודות -על הבמאי
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מאמרים
  6. /
  7. סדנאות משחק
https://dorsadnaot.blogspot.com/
052-4377447 

סדנאות משחק

סדנאות משחק – מתי כדאי להירשם לסדנה?


תחילה חשוב להבדיל בין סדנאות משחק לבין לימודי תואר ראשון במשחק שדורשים 3 שנים של לימודים. הסדנאות לרוב קצרות וממוקדות יותר. סדנת משחק תוכל לשמש טעימה ראשונה בעבור אלו שמתלבטים האם לימודי משחק אכן מתאימים להם. נציין שרוב התלמידים שמגיעים אל הסדנאות מתאהבים ברגע בתחום המשחק וממשיכים הלאה אל לימודי משחק במסלול מלא. 

סדנאות משחק אידאליות בכל הגילאים. אתם רק תרוויחו מלימודי משחק בגיל צעיר או בגיל מבוגר. סדנת משחק היא מסע מרגש ומרתק אל תוך עצמכם. ההשתתפות בסדנה היא הזדמנות להעצמה אישית, התפתחות וכניסה אל עולם מרתק ומאתגר. אפשר להירשם לסדנאות בגילאי 20, 30, 40, 50 וכן הלאה. 

מתי כדאי לבחור סדנאות משחק?

כל קורס או סדנה בתחום המשחק דורשים השקעה של זמן רב ואנרגיה. אין מדובר בעוד קורס תיאורטי בו אתם נדרשים רק להגיע אל הכיתה ולהקשיב למרצה. המשתתפים בסדנת משחק נדרשים בהשתתפות פעילה. הסדנאות כוללות מונולוגים, הצגות ולימוד של טקסטים. הזמן הנכון לסדנת משחק הוא השלב בו יש לכם את היכולת להתמסר ללימודים ולהיות נוכחים ב-100% בכל מפגש. 

אינטנסיביות של לימודי משחק

רגע לפני שאתם בוחרים מסלול של לימודי משחק על פני סדנאות משחק, חשוב שתבינו שמדובר במסלול שדורש 3 שנות לימוד. גם כאשר אתם בטוחים שכבר נדבקתם בחיידק המשחק, כדאי לוודא שיש לכם את היכולת להתמודד כעת עם מסלול לימודים אינטנסיבי. המשתתפים בסדנה נוהגים לארגן מפגשים נוספים מחוץ למסגרת הלימודים על מנת לתרגל את הטכניקות. קחו בחשבון שתרצו להשתתף גם במפגשים הללו. 

סדנת משחק לחיזוק הביטחון העצמי

ההרשמה אל הסדנה אינה מלווה תמיד ברצון להשתלב בעולם הבידור כשחקנים או יוצרים. הסדנאות ידועות ככלי נהדר לחיזוק הביטחון העצמי וההעצמה. אם אתם מחפשים את הדרך ללמוד איך לעמוד מול קהל או להתמודד במצבי לחץ – יש לכם כאן הזדמנות לעשות זאת וגם ליהנות. הסדנה מדריכה את המשתתפים כיצד לחקור את הרגשות שלהם דרך הדמות שהם מגלמים. אם אתם נמצאים בצומת דרכים בחייכם – יש לכם סיבה טובה להירשם לסדנה הבאה שתיפתח. 

טואול - בניית אתרים