1. אודות -על הבמאי
  2. מידע נוסף
  3. מאמרים
  4. לימוד משחק
https://dorsadnaot.blogspot.com/
052-4377447 

לימוד משחק

לימוד משחק – להיות שחקנים בישראל


תעשיית הבידור בישראל נמצאת מזה מספר שנים במגמה של התפתחות. שחקנים חדשים בכל הגילאים מלוהקים ישירות מבתי הספר למשחק להפקות טלוויזיה, הצגות תיאטרון ופרסומות. אין ספק שמדובר בתחום תחרותי שדורש מכם לפתח עור של פיל, אך יש בתחום הזה גם רגעים טובים של הצלחה וסיפוק. 

עולם המשחק ידוע כדינמי, מאתגר, זוהר ומרתק. לא קיים עוד ענף בו תצליחו ביום אחד להגיע אל הפסגה. האפשרות להצלחה מהירה מביאה אל ענף המשחק הרבה צעירים וגם מבוגרים שחולמים על פרסום ותהילה. לימוד משחק הוא כרטיס הכניסה הראשוני אל התחום. כמעט כל השחקנים בישראל ובעולם הם בוגרים של מסלולי לימוד במשחק. התחנה הראשונה במסע אל הפסגה היא לימוד משחק בבית ספר מקצועי, מנוסה ובעל מוניטין. 

בשביל מה צריך ללמוד משחק?

גם אם אתם משחקים ומציגים דמויות כבר מגיל 5, אתם זקוקים ללימודי משחק על מנת להכיר את כל טכניקות המשחק הנדרשות משחקן מקצועי. הבמאים ואנשי ההפקה משתמשים במושגים מקצועיים שנלמדים בקורסי המשחק. שחקן מתחיל נדרש כבר בהפקה הראשונה בה הוא משתתף להיות מסוגל להיכנס אל עורן של דמויות ולגלם אותן בהצלחה. מסלול הלימודים כולל גם לימוד טכניקות עמידה מול קהל, שינון טקסטים והכנה לאודישנים. 

לימוד משחק הוא המפתח לכניסה חלקה ובטוחה אל תחום שידוע כתחרותי ומאתגר. בוגרי הקורסים יוצאים אל דרכם חמושים בכל היכולות הדרושות להצלחה והשתלבות בהצגות והפקות טלוויזיה. כאשר תדעו מה צפוי לכם וכיצד מצפים מכם להתנהג, אתם תהיו הרבה יותר נינוחים. הבמאים והמפיקים מצפים גם מהשחקים המתחילים להציג יכולות דומות לאלו של השחקנים המנוסים. 

איפה מוצאים עבודה כשחקנים?

בוגרי הקורס שמעוניינים לעסוק במשחק כמקצוע מופנים על ידי הצוות של בתי ספר אל סוכנים ומלהקים. בהתאם ליכולות שלכם תוזמנו אל אודישנים לתפקידים בטלוויזיה ובתיאטרון. לימוד משחק מאפשר גם המשך לימודים בתחום התיאטרון, הבימוי, העיצוב והתקשורת. חלק מבוגרי הקורסים ממשיכים אל קורס ליצנות רפואית או מסלולי לימוד להוראת משחק. שחקנים ישראלים מצליחים להשתלב כיום בתעשיית הבידור העולמית. כולנו מכירים את סיפורי ההצלחה של גל גדות ומורן אטיאס. עם כישרון, נחישות, התמדה ומעט כריזמה – אתם יכולים להיות הישראלים הבאים שכובשים את העולם. 

logo בניית אתרים