1. אודות -על הבמאי
  2. מידע נוסף
  3. מאמרים
  4. סטודיו למשחק
https://dorsadnaot.blogspot.com/
052-4377447 

סטודיו למשחק

סטודיו למשחק – להוציא את הכוכב שבך


רבים מאתנו חיים שנים רבות ללא מימוש של הכישרונות שלנו. אנחנו מתעוררים בכל בוקר אל משרה משרדית משעממת וחסרת מעוף. ישנם לא מעט ישראלים שאכן מסתפקים באורח חיים פשוט ומשעמם, אך אם אתם עשויים מחומר אחר ואתם לא מסוגלים עוד להסתיר את הכישרונות והחלומות שלכם – הגיע הזמן לשינוי! בתי הספר למשחק הם המקום בו תצליחו לפרוץ, להשתחרר, למצוא את האושר ולהכיר אנשים שחושבים כמוכם וחיים עם אותן שאיפות ואנרגיות. 

סטודיו למשחק הוא המקום בו תוכלו להופיע על בסיס שבועי, ליהנות ממחיאות כפיים, לצחוק, להשתחרר, לבכות, להכיר חברים מהתחום ובעיקר, להרגיש מלאים בחיים. אף פעם לא מאוחר לממש את היכולות שלכם, להדהים את הקהל ולפרוץ קדימה. שחקנים מוכשרים מצליחים לכבוש את תעשיית הבידור בגיל 10, בגיל 20 וגם בגילאי 50 או 60. אם נדבקתם בחיידק הבמה – סטודיו למשחק הוא המקום בו תגלו האם אתם אכן שייכים לתחום. 

מה לומדים בסטודיו למשחק?

רוב התלמידים מגיעים אל הסטודיו ללא ניסיון בעמידה על במה או ניסיון בהשתתפות בהפקות טלוויזיה. צוות המורים של הסטודיו מציג בפניהם את תכנית הלימודים וסוחף אותם למסע מרתק ומרגש. אין עוד מסלול לימודים שדומה ללימודי משחק. הלימוד הוא בחלקו תיאורטי ובחלקו מעשי. כל התלמידים משתתפים בהצגות, דיאלוגים ותרגולים. השיעורים עוסקים בטכניקות להופעה מול מצלמה, שירה, משחק בהצגות, צילומים לסרטים, עמידה מול קהל, שינון טקסטים, הכנה לאודישנים ועוד. 

איך מתקבלים?

כולנו מכירים סיפורים על אודישנים קשוחים בבתי ספר למשחק. אתם בוודאי שואלים האם גם אתם צפויים לעבוד אודישן כזה? ובכן, בחלק מבתי הספר אכן ישנם מבחני קבלה, אך רוב המועמדים עוברים אותם בהצלחה. הרשמה אל סטודיו למשחק דורשת ריאיון ובחלק מהמקרים גם מבחן קבלה קצר. הריאיון מאפשר לתלמידים לחוות לראשונה אודישן וחוויה של עמידה מול קהל. 
מבחן הקבלה אל בית הספר כולל לרוב ראיון אישי עם המועמד והצגת אודישן מול ראש החוג והמורים. בתי הספר הפרטיים קובעים בעצמם את דרישות הקבלה כך שכדאי ליצור קשר עם בית הספר ולשאול איך מתקבלים. 

logo בניית אתרים