1. אודות -על הבמאי
  2. מידע נוסף
  3. מאמרים
  4. קורס משחק
https://dorsadnaot.blogspot.com/
052-4377447 

קורס משחק

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה במספר ערוצי הטלוויזיה ומופעי התיאטרון. ענף הבידור והמשחק נהנה מתנופת פיתוח ומעורר עניין רב. נוצר כך ביקוש תמידי לשחקנים מוכשרים וכישרונות חדשים. בכל שנה אנחנו עדים לפריצות של שחקנים חדשים שכובשים את המסך בסערה ומקבלים תפקידים ראשיים בכל ההפקות הנחשבות ביותר. אם אתם חושבים שגם לכם יש את מה שצריך בשביל להצליח בתחום – קורס משחק הוא המקום בו תטעמו לראשונה את הטעם המשכר של ההצלחה. 

קורסי משחק הם כרטיס הכניסה שלכם אל עולם מרתק, מאתגר, תחרותי, מעניין ומלא ברגשות סוערים. תכני הלימוד יחשפו אתכם לטכניקות באמצעותן טובי השחקים בישראל ובעולם מצליחים להביע רגשות, להיכנס אל הדמות ולעבור מסך. קורס משחק מקצועי ומקיף יכלול תוכן תיאורטי ותרגול מעשי. התלמידים מתרגלים באופן מעשי את כל הטכניקות שנלמדות וגם מעלים הצגות. קורסים למשחק אפשר למצוא היום בבתי ספר פרטיים, אוניברסיטאות ומכללות. המורים הם לרוב שחקנים מובילים ומוכשרים מהתעשייה. בתום הקורס מקבלים הבוגרים תעודת גמר או תואר ראשון בהתאם למסלול שבחרו. 

תנאי קבלה אל קורס משחק

כל מוסד לימודי קובע את תנאי הקבלה שלו בעצמו. אם תרצו להתקבל ללימודי תואר ראשון במשחק (מסלול של 3 שנים) באוניברסיטה, תתבקשו להציג ציון פסיכומטרי, תעודת בגרות ולעבור מבחן כניסה. הלימודים בבתי הספר הפרטיים בחלקם אינם דורשים ציון פסיכומטרי או תעודת בגרות, אך הם כן דורשים עמידה במבחן כניסה וראיון קבלה. נציין שקיימת גם אופציה של קורס משחק למתחילים (חובבנים) שאין לה כל דרישות קבלה. 

למי זה מתאים?

לימודי משחק מתאימים לצעירים שחולמים על חיי זוהר ומרגישים מאז ומתמיד שהם נולדו בכדי לשחק, להופיע ולהצחיק. הלימודים מתאימים גם למבוגרים שמבקשים להגשים חלום ישן. אם אתם מרגישים שהמקום שלכם הוא על הבמה – הגיע הזמן שתקבלו את הכלים הדרושים בשביל להגשים את החלום, לפרוץ ולהצליח. 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הקורס

בוגרים של מסלולי לימוד משחק מצליחים בחלקם להשתלב כשחקנים בהפקות ובחלקם עוסקים בהוראה. הקורס מהווה בסיס גם ללימודי המשך של פסיכודרמה, עיצוב תפאורה והקמה של עסקים עצמאיים. 

logo בניית אתרים