1. אודות -על הבמאי
  2. מידע נוסף
  3. מאמרים
  4. לימודי משחק
https://dorsadnaot.blogspot.com/
052-4377447 

לימודי משחק

לימודי משחק לשחקנים מתחילים


יום העבודה של השחקן אינו עוד יום עבודה רגיל. שחקנים נדרשים בימי עבודה מרוכזים ועמוסים. ייתכן מצב בו שחקן משתתף בהפקה שדורשת ממנו לעבוד מסביב לשעון למשך שבוע שלם. שעות העבודה של השחקנים אינן קבועות או מסודרות. אם אתם מחפשים משרה קבועה של 09:00-17:00 תחום המשחק יוכל להציע לכם משרות של הוראה והדרכה. 

כשחקנים מתחילים ונרגשים תשמחו לגלות שצוות המורים בבית הספר מורכב מאנשי מקצוע שמגיעים מתחומים שונים בתעשייה. אתם תזהו בצוות המורים פנים מוכרות ותלמדו מבמאים מובילים, תסריטאים שאחראים לסדרות מצליחות ושחקנים מובילים בקולנוע, בתיאטרון ובטלוויזיה. 

מי מתאים לתחום?

לימודי משחק אידאליים בעבור כל גבר או אישה שהתברכו בנפש של אומן ועור של פיל. חשוב להבין שמדובר במקצוע לא קל, אך בסופו של דבר, ההשקעה לרוב משתלמת. שחקנים שקיבלו מאות תשובות שליליות באודישנים שוכחים ברגע את כל הקשיים כאשר הם שומעים את מחיאות הכפיים של הקהל. 

בוגרים של לימודי משחק מקבלים תעודת גמר. אפשר אמנם לעסוק בתחום גם ללא תעודה או רקע של לימודים, אך כיום, רוב ההפקות נותנות עדיפות לבוגרים של בתי ספר למשחק. מסלול הלימוד הופך אתכם לשחקנים מיומנים יותר ומפתח בכם את כל היכולות הדרושות להשתלבות מהירה בתעשייה הישראלית והעולמית. שחקנים נדרשים היום להציג יכולות משחק מלוטשות ומגוונות. 

טעימה ראשונה מעולם הבמה

אם אתם עדיין מתלבטים האם לימודי משחק הם אכן מה שמתאים לכם, כדאי להתחיל את דרככם בתחום עם קורס ערב קליל. לאחר שתידבקו בחיידק המשחק ותדעו שאתם אכן נולדתם להיות שחקנים, תמשיכו לפתח את היכולות שלכם במסלולים של לימוד מלא או סדנאות נוספות. 

ההמלצה שלנו לבוגרים של לימודי משחק היא השתלבות בכמה שיותר הפקות. כדאי להגיע למספר רב של אודישנים מתוך מטרה לצבור ניסיון ולהתקבל לכמה שיותר הפקות. כל אודישן הוא הזדמנות להכיר בעלי תפקידים בתחום ולשפר את היכולות שלכם. נסו להפיק לקחים מכל אודישן ולהגיע אל האודישן הבא טובים וממוקדים יותר. התמדה היא המפתח להצלחה. אותם שחקנים שלא מרימים ידיים וממשיכים להגיע לאודישנים גם לאחר שקיבלו מאות תשובות שליליות, מצליחים לבסוף לפרוץ ולזכות בתהילה. 

logo בניית אתרים